Lekarze

Dr. Rafał Wojda

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył w 2000r. Od tego czasu pozostaje wierny swojej alma mater będąc wykładowcą tej uczelni, wychowując kolejne pokolenia jej adeptów.

Główne zainteresowania zawodowe to chirurgia stomatologiczna, protetyka i implanto-protetyka. Szczególną rolę w pracy klinicznej zgodnie z tematyką otwartego przewodu doktorskiego zajmuje kontrola parametrów zwarcia pacjentów rehabilitowanych różnego rodzajami uzupełnieniami protetycznymi.

Aktywny członek i posiadacz prestiżowego certyfikatu umiejętności ogólnopolskiego towarzystwa implantologii OSIS. Ukończył podyplomowy dwuletni program w dziedzinie implantologii na największej stomatologicznej uczelni na świecie w Nowym Jorku (NYU – Dental School) w 2017r.

Autor licznych publikacji w pismach krajowych i miedzynarodowych w dziedzinie implantologii, implantoprotetyki i okluzji w implantologii. Jako nieliczny w kraju używa najnowocześniejszych urządzeń do analizy i oceny jakości wykonanych prac protetycznych (T-scan III Novus) dla zweryfikowania poprawności ich wykonania.

Prowadzi kursy i szkolenia w dziedzinie protetyki , implanto-protetyki. Zainteresowania pozazawodowe to sport (tenis,narciarstwo) fotografia, literatura. W związku małżeńskim z żoną Moniką, z którą ma dwójkę dzieci.

Dr. Monika Wojda

Absolwentka Oddziału Stomatologii, I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1998-2003). W 2012 r. uzyskała tytuł specjalisty w zakresie protetyki stomatologicznej, zdając egzamin państwowy. Od 2004 r. do dnia dzisiejszego jest wykładowcą w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, równolegle prowadząc prywatna praktykę stomatologiczna.

W pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim rehabilitacją protetyczną pacjentów, terapią zaburzeń czynnościowych narządu żucia, w tym schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych, mięśni żucia i uogólnionego patologicznego starcia zębów. Z przyjemnością jednak pomaga pacjentom wymagającym leczenia zachowawczego i periodontologicznego. W kręgu jej zainteresowań zgodnie z tematem otwartego przewodu doktorskiego pozostają pacjenci z obturacyjnym bezdechem sennym i bruxizmem, u których z powodzeniem wykonuje aparaty wysuwające żuchwę oraz szyny zgryzowe.

Wraz ze zmieniającymi się standardami podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, konferencjach, kongresach będąc na bieżąco z aktualnie obowiązujacymi trendami leczenia w stomatologii.